Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności .

Wyniki Przesłuchań do ICO 2017!
09.05.2017

Gratulujemy wszystkim uczestnikom I, CULTURE Orchestra 2017!
Poniżej znajduje się oficjalna lista muzyków zakwalifikowanych do tegorocznej edycji ICO. Wykładowcy wybrali muzyków do składu podstawowego oraz wysoko ocenili muzyków, którzy znaleźli się na liście rezerwowej.
Dziękujemy wszystkim biorącym udział w przesłuchaniach. Do zobaczenia!

 

Skład I, CULTURE Orchestra 2017 

Skład podstawowy Lista rezerwowa (kolejność alfabetyczna)
Skrzypce
AKOBIDZE NINO (Gruzja)

BARANOWSKA ALICJA WACŁAWA (Polska)

BIDLER JUSTYNA ANNA (Polska)

BURA ANNA (Ukraina)

CHYSTIAKOVA DARIA (Ukraina)

DĄBROWSKA BOGUMIŁA (Polska)

DENGA ALEKSANDRA MARIA (Polska)

FRANCUZ AGATA MARIA (Polska)

GUJA ALEKSANDRA HELENA (Polska)

HAKOBYAN MERI (Armenia)

HARUTYUNYAN FELIKS (Armenia)

HIRSCH MONIKA DOROTA (Polska)

IBRAHIMOVA AYTAN (Azerbejdżan)

KMIOTEK ALEKSANDRA (Polska)

KORUNA OKSANA (Ukraina)

KOSSAKOWSKI DOMINIK TOMASZ (Polska)

KSIĄDZYNA MAGDALENA NATALIA (Polska)

LECH MAGDALENA ANNA (Polska)

MANUKYAN LINDA (Armenia)

MASELI BARBARA MAJA (Polska)

MŰLLER KOSMA MATEUSZ (Polska)

MYKYTEI OLHA (Ukraina)

OKOŃSKA ELŻBIETA KATARZYNA (Polska)

PAPOYAN GOHAR (Armenia)

RADOSZ PAULINA AGNIESZKA (Polska)

SAWCZUK MONIKA (Polska)

SZYMCZYK KATARZYNA EWA (Polska)

TRACZ HANNA JADWIGA (Polska)

YATSIUK ANDRII (Ukraina)

Skrzypce
ABDULLAYEVA FIRANGIZ (Azerbejdżan)ALKHAZOVA ZARIFA (Azerbejdżan)

ARABYAN ANI (Armenia)

BRIL LILIA (Ukraina)

CIOSTEK KLAUDIA ANGELIKA (Polska)

GHAZARYAN LUIZA (Armenia)

GOLIAT KATARZYNA (Polska)

GRATYLA ROMAN (Ukraina)

GYULKHANJYAN GRIGOR (Armenia)

HOVHANNISYAN ANZHELA (Armenia)

KUŁAGA WERONIKA (Polska)

MACHAŁA AGNIESZKA ANNA MACHAŁA (Polska)

MARKOWICZ ALEKSANDRA AGNIESZKA (Polska)

MASTALERZ AGNIESZKA KATARZYNA (Polska)

MATUSIAK PAULINA DOROTA (Polska)

MKHITARYAN MONIKA (Armenia)

MOROZ OLEKSANDRA (Ukraina)

NICHYPARUK RAMAN (Białoruś)

PAWLICKA HANNA AGNIESZKA (Polska)

RUSU LIA (Mołdawia)

SALTANOVA MARIIA (Ukraina)

SAPOZHNIKOVA TETIANA (Ukraina)

SHALYHA BOHDAN (Ukraina)

TOTOVYTSKYI NAZAR (Ukraina)

VOROBEY OLEKSANDRA (Ukraina)

WASIK KRYSTYNA (Polska)

WITOWICZ DOMINIKA (Polska)

Altówka
FALKOWSKA ELIZA (Polska)FĄFEREK MARTYNA (Polska)

HŁADYNIUK ALEKSANDRA MAŁGORZATA (Polska)

KARWAN TOMASZ (Polska)

KIRAKOSIAN SUREN (Gruzja)

KRAWCZYK MAGDALENA (Polska)

KRZAK MAKSYMILIAN (Polska)

KVITSINADZE KETEVAN (Gruzja)

MAJERSKA DOMINIKA (Polska)

ROGALA BARBARA TERESA (Polska)

SADOWSKI GRZEGORZ MAREK (Polska)

TARNOWSKA ANNA WERONIKA (Polska)

Altówka
GIDLEWSKA NATALIA KAROLINA (Polska)KOCZOT ŁUCJA KRYSTYNA (Polska)

KOWALCZYK ZOFIA ALICJA (Polska)

KUŚNIERZ EWA MARIA (Polska)

MEACHISEVA MARINA (Mołdawia)

SRAPYAN DIANA (Armenia)

WOŹNIAK NATALIA (Polska)

ŻUCHOWICZ ROMAN JAN (Polska)

Wiolonczela
DZIENNIAK ZUZANNA KATARZYNA (Polska)GAJOWNIK JAKUB, BENIAMIN (Polska)

IBRAHIMOV MURAD (Azerbejdżan)

JANKOWSKA ALEKSANDRA DANUTA (Polska)

JAWORSKI WOJCIECH STANISŁAW (Polska)

YURCHAK VASYL (Ukraina)

RYŚ MARTA (Polska)

SKRODZKA WERONIKA (Polska)

SOMPOLIŃSKA JULIA STEFANIA (Polska)

SZCZECHOWICZ KAROLINA (Polska)

Wiolonczela
BLEJA MAŁGORZATA MARIA (Polska)GARNECKI ADAM STANISŁAW (Polska)

STRASZYNSKA JUSTYNA WANDA (Polska)

SZEWCZYK TOMASZ (Polska)

TOMNYTSKYI KOSTIANTYN (Ukraina)

 

Kontrabas
HETMAN PIOTR (Polska)JĘDRZEJEWSKI PAWEŁ ANTONI (Polska)

KACPRZYK JĘDRZEJ (Polska)

KARWAN JACEK (Polska)

MAKARCZUK JOANNA MONIKA (Polska)

RYBSKI MARIUSZ ARTUR (Polska)

ŚWIERCZ KINGA (Polska)

WIELGÓRECKA KLAUDIA ANNA (Polska)

Kontrabas
KOLOMENKO OKSANA (Ukraina)
Flet
GROMIŃSKA MARIA ANNA (Polska)JANOWSKA ALEKSANDRA MAŁGORZATA (Polska)

KARASZEWSKA NATALIA WERONIKA (Polska)

SIERANT TOMASZ (Polska)

Flet
FRĄTCZAK MONIKA (Polska)KOSTINA MARIIA (Ukraina)

ORLIKOWSKA ADA MARIA (Polska)

Obój
DIDENKO SERHII (Ukraina)FLISEK WERONIKA (Polska)

KVALIASHVILI SALOME (Gruzja)

ULATOWSKA WIKTORIA MARIA (Polska)

ObójKAMIL KUC (Polska)
Klarnet
ABRAHAMYAN SERGEY (Armenia)FONARIUK DMYTRO (Ukraina)

HARON DMITRY (Białoruś)

SHEBETA-DRAGAN OLEG (Ukraina)

Klarnet
GHAZARYAN AVETIK (Armenia)GŁOWACKI DAWID (Polska)

LASKIEWICZ SZYMON BŁAŻEJ (Polska)

SKREBTSOV OLEKSII (Ukraina)

STELMAKH MIKHAIL (Białoruś)

VYROZUB DEMIAN (Ukraina)

Fagot
BORODACZ KAROLINA KLAUDIA (Polska)IVAN PTASHNYK (Ukraina)

MĘTRAK KAROLINA (Polska)

MIROWSKI MAKSYMILIAN (Polska)

SHEVCHENKO BOHDAN (Ukraina)

Fagot
HARUTYUNYAN ZAVEN (Armenia)NECHESNYI IHOR (Ukraina)

SYDORENKO ARTEM (Ukraina)

Waltornia
CHRZANOWSKI MARCIN (Polska)CHURIKOV YEVHEN (Ukraina)

LUPA KINGA AGNIESZKA (Polska)

MARKOWSKI KONRAD (Polska)

PIETROWIEC ANNA (Polska)

Waltornia
DANIELAK KRZYSZTOF JERZY (Polska)DUCHNOWSKI BARTOSZ (Polska)

HOVHANNISYAN ARTUR (Armenia)

KUNTS PAVEL (Białoruś)

MIKOŁAJCZYK KAROLINA (Polska)

TKACZ JULIUSZ HERBERT (Polska)

Trąbka
BACHYLA MIKHAIL (Białoruś)GORBULEAC NAUM (Mołdawia)HARUTYUNYAN AZAT (Armenia)

Krause Grzegorz Aleksander (Polska)

SKAKUN OLEH (Ukraina)

Trąbka
AMBRAZHUK YAUHENI (Białoruś)ARABINA YAUHEN (Białoruś)

MINASYAN EDGAR (Armenia)

Puzon
DĘBKOWSKI SZYMON (Polska)PETRYCZENKO MIKOŁAJ KONSTANTY (Polska)

SZYMAJDA JAN WIKTOR (Polska)

SZYMULA FILIP ALEKSANDER (Polska)

PuzonKHALILOV MUSTAFA (Azerbejdżan)NIJAKOWSKI BARTOSZ (Polska)

TURAVETS ARTUR (Białoruś)

WIECZOREK MICHAŁ GRZEGORZ (Polska)

Puzon basowy
RÎBAŢCHII ALEXANDR (Mołdawia)
 Puzon basowy
CHYŻY MACIEJ KRZYSZTOF (Polska)YUSIFAU ELVIN (Białoruś)
Tuba
MYSO ANDRII (Ukraina)SEJDAK MATEUSZ (Polska)
TubaSAAKIAN KAREN (Armenia)
Harfa
SIKORA MAŁGORZATA (Polska)Tokarska Amelia Agnieszka (Polska)
HarfaTRACZYŃSKA ALEKSANDRA MARIA (Polska)
Perkusja
BŁASZKIEWICZ ROBIN (Polska)BOGDANOWICZ JAKUB (Polska)

DRAJEWICZ MARCIN ROMAN (Polska)

GRACZYK MIKOŁAJ (Polska)

NAYYAR SORAYA (Polska)

ZAWADZKI MATEUSZ JAN (Polska)

Perkusja
KRUSZEWSKA AGATA ZUZANNA (Polska)KUROWSKA ELIZA IRENA (Polska)

PRZYBYŁ OLGA MARIA (Polska)

Fortepian
GIGAURI ANI (Gruzja)SHNIT OKSANA (Ukraina)
Fortepian
MARCINIAK MALWINA (Polska)MARCZYK MAŁGORZATA (Polska)