Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności .

Lista muzyków zakwalifikowanych do II etapu przesłuchań ICO 2017 po jesiennych warsztatach
06.12.2016

Poniżej znajduje się lista muzyków zakwalifikowanych bezpośrednio do II etapu przesłuchań ICO 2017. Aby wziąć udział w przesłuchaniach należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie: http://auditions.orchestra.culture.pl/.
Osoby, które nie zrobią tego do 15 stycznia 2017 r., zostaną zdyskwalifikowane z udziału w II etapie.
Gratulujemy!

 

SKRZYPCE

 

Zarifa Alkhazova

Renata Abubekirova

Ayten Ibrahimowa

Elizabet Arakelian

Ani Balyan

Grigor Gyulknjyan

Meri Hakobyan

Edmond Hovhannisyan

Anzhela Hovhannisyan

Monika Mkhitaryan

Gohar Papoyan

Katarzyna Goliat

Karolina Janiak

Raman Nichyparuk

Małgorzata Wójcik

Sofia Grabovska

Maria Hoi

Anastasia Koniaieva

Olga Kostyuchenko

Olga Mikitey

Mykyta Nekh

Anna Pastushenko

Zoryana Rybak

Maria Saltanova

Maria Shutko

Oleksandra Vorobey

Ionut Horia Ciocanu

Lia Rusu

Anastasia Sevcenco

Galina Zabyshnaya

Kosma Muller

Elżbieta Okońska

Paulina Radosz

Olga Winkowska

Natalia Ciostek

Klaudia Ciostek

Monika Hirsch

Emilia Łapko

Aleksandra Markowicz

Marta Lucjan

Dominika Luteńko

Marzena Malinowska

Maria Sosnowska

Anna Wałek

Maja Wojciechowska

 

ALTÓWKA

 

Diana Srapyan

Aleksandra Hładyniuk

Maksymilian Krzak

Daria Gavrilova

Veronika Kolosovska

Oleksandra Pylypchuk

Vlad Rudnitsky

Anna Schevchuk

Oleksandra Sviet

Zuzanna Krakowiak

Magdalena Krawczyk

Joanna Ławcewicz-Musialik

Barbara Rogala

Katarzyna Średzińska

Roman Żuchowicz

 

WIOLONCZELA

 

Darja Dziadevich

Juriy Gorelov

Juliya Paraha

Vasyl Yurchak

Kamila Piątkowska

Marta Ryś

Anna Marszałek

Karolina Szczechowicz

Julia Sompolińska

 

KONTRABAS

 

Jędrzej Kacprzyk

Miloslav Ovsiannikov

Nazar Stets

Iurie Muntenau

Miłosz Madejski

 

FLET

 

Valeriya Baranova

Oleksiy Yaremenko

Nastya Miklash

Ada Orlikowska

 

OBÓJ

 

Murad Tagiyev

Mykhailo Zakopets

 

KLARNET

 

Yagub Kazimov

Roman Bryzhko

Dmytro Foniaruk

Oleg Shebeta-Dragan

Viktor Shramko

Demyan Vyrozub

Dmitry Haron

 

ROŻEK ANGIELSKI

 

Navai Bayramli

Zlata Kiva

 

FAGOT

 

Umud Musayev

Taras Kuzyk

Artem Sydorenko

 

WALTORNIA

 

Armen Karagyan

Krzysztof Danielak

Bartosz Duchnowski

Grzegorz Gajdamowicz

Karolina Mikołajczyk

Marcin Chrzanowski

Marcin Drużdż

Juliusz Tkacz

 

TRĄBKA

 

Mehman Salimov

Najaf Valiyev

Ara Papanyan

Evgeniy Ambrazhuk

 

PUZON

 

Mustafa Khalilov

Sergei Chulymov

Artur Turovets

Mikołaj Petryczenko

Rafał Bil

Jan Szymajda

Filip Szymula

 

PUZON BASOWY

 

Alexandr Ribatki

 

TUBA

Karen Saakyan

Justyna Makowiecka

 

 

 



Foto: Konrad Ćwik